Nasze Przestrzenie

Oferujemy wiele możliwości organizacji eventu skrojonego na miarę Państwa potrzeb. Dzięki dużemu zapleczu różnorodnych powierzchni eventowych i konferencyjnych. W ofercie posiadamy sale które pomieszczą do kilkuset osób. 

Każda z przestrzeni jest klimatyzowana i może zostać w pełni wyposażona w niezbędny sprzęt: pełne nagłośnienie, flipcharty, tablice, ekrany, rzutniki, przybory szkolne, mikrofony oraz stały dostęp do bezprzewodowej sieci Wi-Fi. Zapewniamy również indywidualnie dostosowane menu, napoje alkoholowe, muzykę oraz inne atrakcje. Jeśli poszukują Państwo odpowiedniego miejsca do zorganizowania konferencji,  sympozjum czy spotkania firmowego w samym centrum Łodzi, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Z nami każde wydarzenie zakończy się sukcesem.

Sala 3w1

Sale konferencyjne mogą być użytkowane pojedynczo, bądź połączone w większą powierzchnię w opcji 1 + 2, 2 + 3 lub 1 + 2 + 3. Sale otoczone są korytarzem o powierzchni ok. 270 m2, która może być wykorzystana na potrzeby cateringu, jako strefa wypoczynkowa czy wystawiennicza. Sale wyposażone są w system audiowizualny.

SALA 1 – Powierzchnia: 76,8m2   Poziom: 2   Szerokość: 12m    Wysokość: 3m   Długość:  6,4m   Liczba osób: 40

SALA 2 – Powierzchnia129,6m2   Poziom: 2   Szerokość: 12m    Wysokość: 3m   Długość:  10,8m   Liczba osób: 130

SALA 3 – Powierzchnia138m2   Poziom: 2   Szerokość: 12m    Wysokość: 3m   Długość:  11,5m   Liczba osób: 130

Sala Panoramiczna

Sala Panoramiczna na trzecim piętrze to nowoczesne wnętrze z widokiem na centrum miasta, dzięki dużym panoramicznym oknom. Jest to idealne miejsce na zorganizowanie kameralnej uroczystości. Sala może stanowić także uzupełninie innych powierzchni, na przykład w postaci przestrzeni cateringowej lub wypoczynkowej.

POWIERZCHNIA: 155 m2
POJEMNOŚĆ: 60 osób

Hala Maszyn

To największa i jednocześnie najbardziej efektowna przestrzeń, którą możemy oddać do Państwa dyspozycji. Jest to zabytkowe pomieszczenie  z 1907 r. O jego unikalnym wyglądzie świadczą między innymi oryginalne, historyczne elementy, takie jak suwnica,  klatka schodowa wraz z zegarem, bordiury oraz kafle. Hala Maszyn, dzięki wyjątkowemu wnętrzu, stała się ważnym, lubianym i popularnym miejscem, które jest często wykorzystywane na cele organizacji uroczystości okolicznościowych, spotkań firmowych, festiwali oraz innych wydarzeń

POWIERZCHNIA: 1363 m2
POJEMNOŚĆ: 1200 os.

3 Sale Kinowe

Największa z kinowych sal ma 169 miejsc. Wyposażona jest w projektory cyfrowe i analogowe, system dźwięku przestrzennego Dolby Surround 7.1, nowoczesny system sceniczny i multimedialny oraz wielki ekran i scenę.
Dwie pozostałe sale dla 49 widzów każda z równie nowoczesnym wyposażeniem.

Audytorium

Audytorium to dwupoziomowa sala konferencyjna zbudowana w przestrzeni dawnego kotła elektrociepłowni. Audytorium wyposażone jest w nowoczesny system audiowizualny z szerokim wachlarzem możliwości prezentacyjnych i streamingowych. Audytorium pomieści 150 osób na dwóch poziomach. Dwie pozostałe sale dla 49 widzów każda z równie nowoczesnym wyposażeniem.

POZIOM 1 – Powierzchnia: 109m2   Szerokość: 10,4m    Liczba osób: 86    Długość:  10,5m
POZIOM 2 – 
Powierzchnia: 73m2   Szerokość: 10,4m    Liczba osób: 64

W odróżnieniu od innych firm oferujących przestrzenie na wynajem, oferujemy kompletną organizację wydarzenia wraz z usługami gastronomicznymi, usługami baristy, obsługę barmańsko-kelnerską. 


Masz pytania? Chcesz zarezerwować salę? Skontaktuj się!

Oferujemy 3 sale konferencyjne o różnych rozmiarach i układach, które mogą pomieścić od 10 do 50 osób. Wszystkie sale są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny i internet bezprzewodowy.